نحوه دانلود ریلز Reels اینستاگرام

اینستاگرام به طور مداوم در حال توسعه ویژگی های جدید برای بهبود تجربه کاربری و استفاده بهینه از ویژگی های ارائه شده است. ویژگی ریلز اینستاگرام به شما امکان می‌دهد تا عملیات‌هایی مانند سوییچ کردن ، فیلتر کردن و کنترل سرعت روی ویدیوها را انجام دهید.

لایو اینستاگرام و تمام نکات آن

به منظور برقراری ارتباط مستقیم با مخاطبان و دنبال‌کنندگان صفحات اینستاگرامی می‌توان از قابلیت لایو استفاده کرد. با انجام چند مرحله ساده می‌توان در برنامه اینستاگرام پخش زنده یا لایو گذاشت.

کاربرد هشتگ در اینستاگرام

برای افزایش بازدید پست‌ها و استوری‌های خود در اینستاگرام می‌توانید از هشتگ #  استفاده نمایید. در صورت استفاده نادرست از هشتگ‌ها آسیب زیادی به پیج شما خواهد رسید. الگوریتم‌های موجود در برنامه اینستاگرام طوری طراحی شده‌اند تا استفاده از هشتگ بازدهی بیشتری برای کاربر داشته باشد. در ادامه مطلب شما با چگونگی استفاده درست از هشتگ در برنامه اینستاگرام آشنا خواهید شد.

راههای حفظ امنیت حساب کاربری در اینستاگرام

امروزه اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار محدود و پر مخاطب است که برای انجام کاربرد‌های مختلف در زمینه‌های شخصی، اقتصادی و بیزینسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مطلب به منظور افزایش سطح امنیت اطلاعات شما در این برنامه، راهکارهایی عملی عنوان می‌کنیم.

چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟

در ابتدای فعالیت اینستاگرام دریافت تایید اکانت اینستاگرام و تیک آبی رنگ تنها مختص به افراد مشهور  سلبریتی ها و برند های معتبر بود. اما امروزه افراد عادی نیز می توانند با طی مراحلی تیک آبی اکانت اینستاگرام خود را فعال کنند.

آموزش اینستاگرام بصورت مبتدی

کار با اینستاگرام شاید برای برخی افراد هنوز سخت باشد اما ما در این مطلب میخوایم نحوه کار با اینستاگرام را به زبانی ساده اموزش دهیم.

راه حل دریافت نکردن کد امنیتی اینستاگرام

گاهی برای ورود به اینستاگرام نیاز به تایید کد امنیتی دارید که برخی در دریافت آن با مشکل مواجه هستند.برای رفع مشکل دریافت نکردن پیامک یا ایمیل کد امنیتی با ما همراه باشید.

کار نکردن استیکر موسیقی برای گوشی شما

استیکر موسیقی که برای پخش کردن ترانه دلخواه در استوری بکار میرود برای برخی گوشی ها کار نمیکند. با ما همراه باشید تا راهکار برطرف کردن این مشکل را دنبال کنیم.