راهنمای ابعاد ویدیو های اینستاگرام

این راهنمای جامع با هدف ابهام زدایی از دنیای گیج کننده اندازه ویدیوهای اینستاگرام نوشته شده است. به طوری که کسب و کارها و سازندگان محتوا  می توانند ویدیوهای جذابی ایجاد کنند که با جامعه فعال اینستاگرام تعامل داشته باشد.

استوری گذاشتن در تلگرام

استوری تلگرام یک ویژگی جدید در این پلتفرم است که به شما امکان می دهد تصاویر، ویدیوها یا متن را به مدت 24 ساعت (یک روز) با دیگران به اشتراک بگذارید.

نحوه شروع و مدیریت تماس تصویری در اینستاگرام

یکی از ویژگی های برجسته اینستاگرام توانایی آن در برقراری تماس های ویدیویی است که شکاف بین ارتباطات مجازی و دنیای واقعی را پر می کند. در این مقاله نحوه شروع و مدیریت تماس‌های ویدیویی در اینستاگرام از جمله افزودن افکت‌های سرگرم‌کننده و تعویض دوربین بحث می‌شود. نکات اضافی شامل داشتن اتصال اینترنتی خوب و امکان برقراری تماس ویدیویی گروهی است.

تجزیه و تحلیل رقبای اینستاگرام در 2024

اگر می خواهید استراتژی بازاریابی خود را بهبود ببخشید، باید رقبای خود را در اینستاگرام تجزیه و تحلیل کنید .به همین سادگی. نه تنها بینش خوبی در مورد اینکه چه چیزی و چه زمانی پست کنید، به شما ارائه می دهد، بلکه اینکه کدام نوع محتوا در بین مخاطبان هدف شما بهترین عملکرد را دارد نیز آشنا خواهید شد.

ویژگی ها و بروزرسانی های جدید اینستاگرام در 2024 (پارت1)

در سال 2024، با بیش از 2.35 میلیارد کاربر در سراسر جهان، اینستاگرام همچنان یکی از برجسته ترین ها در چشم انداز رسانه های اجتماعی است و دلیل خوبی هم دارد. شبکه های اجتماعی هرگز از رشد و توسعه باز نمی ایستد، به این معنی که به طور منظم قابلیت های جدیدی را نیز معرفی می کند.

مخفی کردن تعداد لایک و ویو در اینستاگرام

ممکن است به هر دلیلی نخواهید دیگران تعداد لایک ها و بازدیدهای پست های شما را ببینند. قابلیتی در اینستاگرام وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تعداد لایک ها و بازدیدها را مخفی کنید تا کسی نتواند از آن مطلع شود.

روش های جدید برای تولید محتوا در اینستاگرام

متا به‌روزرسانی‌های ریلز، عکس‌های فید، کروسل ها و استوری ها را با شما به اشتراک می‌گذارد که ایجاد محتوا را آسان‌تر می‌کند. همچنین در حال به‌روزرسانی برخی از اطلاعات آماری نیز هستند تا به تولیدکنندگان محتوا کمک کنید عملکرد محتوایشان را بهتر درک کنند.

مباحث ترند 2024 در اینستاگرام

میخواهیم از ترند های 2024 که در اینستاگرام مورد توجه قرار خواهد گرفت از مد و دوستی تا  تیک و دوره های و ... صحبت کنیم و نسخه z اینستاگرام از اصلی ترین های آن میباشد.