چگونه بفهمیم حساب اینستاگرام ما هک شده است؟

با افزایش محبوبیت اینستاگرام، بسیاری از هکر‌ها برای سوء استفاده از آن ایجاد شده‌اند. در حال حاضر، روش‌های مختلفی برای هک اینستاگرام وجود دارد که در این مقاله به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

چگونه در دایرکت تردز پیام دهیم؟

DM (direct message) یا همان پیام مستقیم به افراد را میگویند که به اصلاح عامیانه دایرکت گفته میشود.ایا در تردز نیز میتوان به افراد دایرکت داد؟  

نحوه ایجاد فاصله بین خطوط در اینستاگرام

نحوه نگارش در میزان توجه مخاطب بسیار اهمیت دارد اما دکمه اینتیر در اینستاگرام را نمیتوان برای ایجاد فاصله بین خطوط استفاده کرد. در اینجا راهکار ایجاد فاصله بین خطوط را بیان میکنیم.

تردز Threads چیست؟ آموزش کامل تردز

به تازگی اپ تردز توسط متا راهی رقابت مستقیم با توییتر شده است. اساس این اپلیکشن میتوان گفت همان توییتر هست که به نظر میرسد کاملا کپی برداری از توییتر می باشد.

اهمیت تعامل (Engagement) در اینستاگرام

با ورود شبکه‌های اجتماعی به زندگی ما، تعامل با دیگران و به‌اشتراک‌گذاری تجربیات و دیدگاه‌های خود، برای بسیاری از ما از اهمیت فراوانی برخوردار شده است.

چگونه ویدئو خود را وایرال کنیم؟

اگر هنوز هیجان اولین ویدیوی وایرال شده خود را تجربه نکرده اید، در جای مناسبی هستید. زیرا ما همه چیزهایی را که برای وایرال کردن ویدیو در اینستاگرام نیاز دارید را پوشش می دهیم.

رفع مشکل آپلود نشدن استوری اینستاگرام

استوری های اینستاگرام همیشه کار نمی کنند. ممکن است پیام «Couldn’t upload»  دریافت کنید که می‌گوید اپلود امکان پذیر نیست یا استوری فقط به‌عنوان یک صفحه سیاه ظاهر می‌شود. برای وقتی که استوری های اینستاگرام شما آپلود نمی شوند، در اینجا نحوه رفع آن را آورده ایم.