چگونه یک ویدیو را در اینستاگرام ریمیکس کنیم؟

ویژگی ریمیکس اینستاگرام به کاربران اجازه می دهد تا خلاقیت خود را به ویدیوها اضافه کنند و همکاری و تعامل را تقویت کنند. کاربران می توانند با استفاده از ابزارهای ویرایشی مختلف به چالش های پرطرفدار بپیوندند، واکنش نشان دهند، پاسخ دهند و ...

5 راه افزایش بازدید استوری اینستاگرام در 2024

آیا به دنبال دریافت بازدیدهای بیشتر در استوری اینستاگرام خود در سال 2024 هستید؟در این پست وبلاگ، ما پنج روش برتر خود را برای افزایش تعامل و در نهایت دریافت بازدیدهای بیشتر در استوری ها به اشتراک می گذاریم.

راهنمای ابعاد ویدیو های اینستاگرام

این راهنمای جامع با هدف ابهام زدایی از دنیای گیج کننده اندازه ویدیوهای اینستاگرام نوشته شده است. به طوری که کسب و کارها و سازندگان محتوا  می توانند ویدیوهای جذابی ایجاد کنند که با جامعه فعال اینستاگرام تعامل داشته باشد.

استوری گذاشتن در تلگرام

استوری تلگرام یک ویژگی جدید در این پلتفرم است که به شما امکان می دهد تصاویر، ویدیوها یا متن را به مدت 24 ساعت (یک روز) با دیگران به اشتراک بگذارید.

نحوه شروع و مدیریت تماس تصویری در اینستاگرام

یکی از ویژگی های برجسته اینستاگرام توانایی آن در برقراری تماس های ویدیویی است که شکاف بین ارتباطات مجازی و دنیای واقعی را پر می کند. در این مقاله نحوه شروع و مدیریت تماس‌های ویدیویی در اینستاگرام از جمله افزودن افکت‌های سرگرم‌کننده و تعویض دوربین بحث می‌شود. نکات اضافی شامل داشتن اتصال اینترنتی خوب و امکان برقراری تماس ویدیویی گروهی است.

تجزیه و تحلیل رقبای اینستاگرام در 2024

اگر می خواهید استراتژی بازاریابی خود را بهبود ببخشید، باید رقبای خود را در اینستاگرام تجزیه و تحلیل کنید .به همین سادگی. نه تنها بینش خوبی در مورد اینکه چه چیزی و چه زمانی پست کنید، به شما ارائه می دهد، بلکه اینکه کدام نوع محتوا در بین مخاطبان هدف شما بهترین عملکرد را دارد نیز آشنا خواهید شد.

ویژگی ها و بروزرسانی های جدید اینستاگرام در 2024 (پارت1)

در سال 2024، با بیش از 2.35 میلیارد کاربر در سراسر جهان، اینستاگرام همچنان یکی از برجسته ترین ها در چشم انداز رسانه های اجتماعی است و دلیل خوبی هم دارد. شبکه های اجتماعی هرگز از رشد و توسعه باز نمی ایستد، به این معنی که به طور منظم قابلیت های جدیدی را نیز معرفی می کند.