نحوه حذف پیام های اینستاگرام از هر دو طرف

گاهی شما نیاز دارید پیامی را که برای شخصی ارسال کرده اید حذف کنید و آن پیام برای شخص دریافت کننده نیز پاک شود . در ادامه همراه ما باشید تا حذف پیام از دو طرف را بیاموزید.

نحوه مخفی کردن لایک در اینستاگرام

گاهی شما تمایل ندارید تعداد لایک پس هایی که میبینید را بدانید و یا لاقه ای ندارید که افراد نیز تعداد لایک های پست و ویدئو های شما را ببینند . پس با ما همراه باشید تا نحوه پنهان کردن لایک را بیاموزیم.

افزودن لینکدین به اینستاگرام

اگر صفحه اجتماعی خود را با هدف یافتن شغل مناسب یا مشتریان بیشتر اداره می کنید، این راهنما برای شما مناسب است.برای دانستن نحوه افزودن لینک لینکدین به بیو اینستاگرام خود در ادامه همراه ما باشید

نحوه فروش دوره آموزشی در اینستاگرام

اگر شما هم دارای مهارت و دانش خاصی هستید که میتوانید آن را به دیگران نیز آموزش دهید پس فروش دوره آموزشی میتواند راه خوبی جهت کسب درآمد باشد. به خصوص که بتوانید دوره را در اینستاگرام بفروش برسانید.

چگونه استوری های اینستاگرام را Mute کنیم؟

ایا برای شما هم پیش آمده است که دوست نداشته باشید استوری های پیجی را بینید اما آن پیج را فالو داشته باشید و از پست های آن بهره مند شوید و یا برای کم شدن حجم ردیف استوری ها بخواهید بعضی از استوری ها را نبینید. با ما همراه باشید تا در ادامه راهنماییتان کنیم.

چگونه نوتیفیکیشن های اینستاگرام را خاموش کنیم

ایا شما هم از دریافت مکرر نوتیفیکیشن های اینستاگرام خسته شده اید و تمایل دارید هیچ نوتیفیکیشنی از اینستاگرام دریافت نکنید و یا فقط اعلان مثلا استوری یا پست های جدید را دریافت کنید؟ با ما همراه باشید تا  نحوه غیرفعال کردن نوتیفیکیشن را بیاموزید.

چرا اینستاگرام استوری ها را تکرار می کند؟

آیا تا به حال در حال بررسی استوری ها احساس کرده اید دارید همان استوری های اینستاگرام را تکرار می کنید؟ شما تنها نیستید. این اتفاق عجیب باعث شده است که بسیاری از افراد سردرگم شوند.

نحوه حذف هایلایت در اینستاگرام

همانطور که می دانید شما میتوانید استوری هایی را که منتشر میکند در پیج خود بصورت هایلایت برای نمایش مجدد قرار دهید. اما بعد از هایلایت قرار دادن چگونه هایلایت مورد نظر را پاک کنیم؟ در ادامه با ما همراه باشید.

دلیل خطا Story Unavailable در اینستاگرام

اگر از کاربران مشتاق اینستاگرام هستید، احتمالاً با پیغام خطای «Story Unavailable» مواجه شده اید.  در ادامه میخاهیم دلیل نمایش این پیام را بررسی کنیم.