چگونه در 2024 تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟

آیا می خواهید بدانید چگونه در اینستاگرام تأیید شوید و تیک آبی بگیرید؟ شما می توانید فرآیند درخواست قدیمی را دنبال کنید یا برای Meta Verified هزینه آن را پرداخت کنید. در ادامه همراه ما باشید.

نحوه تشخیص فیک بودن اکانت اینستاگرام

با اینکه اینستاگرام جدیدا قوانین سختی را برای ایجاد اکانت داردد اما با این حال باز هم افرادی هستند که با ایجاد پیج های فیک و جعلی قصد کلاهبرداری در اینستاگرا را دارند. اگر میخواهید پیج های فیک را تشخیص دهید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

نحوه آپدیت کردن اینستاگرام

هر از چند گاهی نرم افزار ها آپدیت جدید میدهند که باگ های احتمالی که در نسخه قبلی وجود داشته را برطرف نمایند و یا ویژگی های جدید اضافه کنند. اما شما چگونه باید نرم افزار خود را آپدیت کنید؟

نحوه حذف پیام های اینستاگرام از هر دو طرف

گاهی شما نیاز دارید پیامی را که برای شخصی ارسال کرده اید حذف کنید و آن پیام برای شخص دریافت کننده نیز پاک شود . در ادامه همراه ما باشید تا حذف پیام از دو طرف را بیاموزید.

نحوه مخفی کردن لایک در اینستاگرام

گاهی شما تمایل ندارید تعداد لایک پس هایی که میبینید را بدانید و یا لاقه ای ندارید که افراد نیز تعداد لایک های پست و ویدئو های شما را ببینند . پس با ما همراه باشید تا نحوه پنهان کردن لایک را بیاموزیم.

افزودن لینکدین به اینستاگرام

اگر صفحه اجتماعی خود را با هدف یافتن شغل مناسب یا مشتریان بیشتر اداره می کنید، این راهنما برای شما مناسب است.برای دانستن نحوه افزودن لینک لینکدین به بیو اینستاگرام خود در ادامه همراه ما باشید

نحوه فروش دوره آموزشی در اینستاگرام

اگر شما هم دارای مهارت و دانش خاصی هستید که میتوانید آن را به دیگران نیز آموزش دهید پس فروش دوره آموزشی میتواند راه خوبی جهت کسب درآمد باشد. به خصوص که بتوانید دوره را در اینستاگرام بفروش برسانید.

چگونه استوری های اینستاگرام را Mute کنیم؟

ایا برای شما هم پیش آمده است که دوست نداشته باشید استوری های پیجی را بینید اما آن پیج را فالو داشته باشید و از پست های آن بهره مند شوید و یا برای کم شدن حجم ردیف استوری ها بخواهید بعضی از استوری ها را نبینید. با ما همراه باشید تا در ادامه راهنماییتان کنیم.